ÚVOD_Korona

OPATŘENÍ KVŮLI KORONAVIRU SARS-CoV-2

Upravujeme otevírací dobu od pondělí do čtvrtka 8:00 – 16:30, v pátek je zavřeno. Tento stav platí až do odvolání. I nadále fungujeme standardně bez výraznějších omezení.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že provoz v naší společnosti zatím nebyl přerušen a prozatím jsme schopni zajistit objednávky bez omezení. Nicméně v souladu s událostmi posledních dní Vás prosíme o minimalizování osobního kontaktu, tedy využití telefonické či e-mailové komunikace s dodávkou materiálů prostřednictvím přepravní společnosti (zajistíme). Omlouváme se za případné komplikace, nicméně nechceme nikoho vystavovat zbytečnému riziku. 

                                                                                               Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!         Tým DIAMANT AK s.r.o.


Předmětem naší činnosti je zakázková výroba rohoží a čisticích zón dle požadavků zákazníka. Nabízíme hliníkové, pryžové, textilní a kokosové rohože, rohože s logem, zápustné či nášlapné rámy, nášlapy pro textilní rohože a mnoho dalších doplňků. Po dohodě provádíme montáže na místě. Aktuálně nabízíme velké množství rohoží skladem k okamžité expedici.

Jsme společnost s více než 20letými zkušenostmi v oboru. Pracujeme s kvalitními materiály a zakládáme si na dobře odvedené práci. Realizujeme jak rozsáhlé projekty, tak malé rohože pro rodinnou výstavbu. Odvažte se a vyzkoušejte služeb profesionálů!

DAk úvod Firmy.cz-vodoznak-small